0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Alba ia bën një propozim zhgënjyes Azemit

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të.

Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm: “nuk mundem”.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe do kuptoni reagimet e Azemit karshi propozimeve të Albës.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit