24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Agron Llakaj humb bashkëshorten, ja si reagon Romeo kur e merr vesh lajmin e trishtë

- Advertisement -

Në një skenë të dedikuar për të Romeo kujtoi karrierën e tij, e cila nisi në spektaklin më të madh të humorit, Portokalli.

Pas derës që u hap qëndronte Gaz Paja, i cili ishte i pari që e përkrahu në skenën e humorit të Portokallisë. Pas asaj dere do ishte edhe Agron Llakaj, por për fat të keq aktori humbi bashkëshorten një ditë më parë.

Këtë lajm të trishtë e mori vesh nga moderatori i emisionit, Ledjoni.

Romeo u prek dhe shprehu ngushëllime familjes së Agronit, ku gjithashtu kërkoi dhe falje që nuk mund të jetë me të në këto ditë të vështira.

https://www.instagram.com/reel/C7aNt2jIBQ-/?igsh=MTFwYjJzNmF0dHVzOA==

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit