11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

AGK dhe KMShK të enjten me konferencë të jashtëzakonshme për media

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, së bashku me Këshillin e Mediave të Shkruara, të enjten do të mbajnë konferencë të jashtëzakonshme për media.

Përmes një njoftimi, bëhet e ditur se në konferencë do të nisë nga ora 13:00.

“Të nderuara media, Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës së bashku me Këshillin e Mediave të Shkruara të Kosovës, ju fton nesër në konferencë të jashtëzakonshme për medie. Konferenca do të mbahet në ora 13:00, në zyret e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, në lagjen Pejton, Prishtinë”. thuhet në njoftimin e AGK-së në Facebook.

Po ashtu, kanë bërë të ditur se në konferencë do të flasë Kryetari i AGK-së, Xhemajl Rexha, Drejtori Ekzekutiv i KMShK-së, Imer Mushkolaj dhe Juristja e së Drejtës së Medias, Flutura Kusari./teve1.info/.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit