18.5 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Afrona Dika bëhet përsëri nuse (Foto)

- Advertisement -

Afrona Dika është mjaftë aktive në botën e showbizit, pasi që ajo ka realizuar ‘Podcast’ me fytyrat e njohura publike.

Që pas ndarjes Afrona ka provokuar ndjekësit me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar si nuse, ku dhe tregoj “Përsëri u bëra nuse”.

Se a është e vërtet kjo, apo bukuroshja ka bërë vetëm fotosesion, na mbetët për të parë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit