11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Afrim Muçiqi habitë me fjalët për Edona James

Këngëtari Afrim Muçiqi është mjaftë prezent në botën e muzikës dhe nuk ndalet së kënduari kudo.

E, megjithatë në një intervistë dhënë së fundi, këngëtari ka thënë se nuk do të këndonte në dasmen e Edona James.

Më saktësisht, ai nuk e ka pëlqyer përfshirjen në komente që lidhen me ketë personazh mjaftë popullor tashmë.

Afrim Muçiqi ka preferuar të mos flasë më gjatë për personazhin dhe formatin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit