1.9 C
New York
Monday, February 26, 2024

Buy now

Aferdita Paqarada publikon foto me vajzën, duken si shoqe

Aferdita Paqarada është një nga vajzat qe njihet për bukurinë dhe elegancën qe e karakterizon.

Ajo ka publikuar foto me vajzën e saj Arben, te cilat duken si te jenë shoqe, shkruan “Kosovarja”.

Ish missi ka shkruar “Binjakëzimi me vajzën time të dashur dhe duke festuar jetën”.

Andaj dhe nenë e bijë duke shijuar momente së bashku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit