23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Adrola Dushi publikon setin fotografik më të bukur se kurrë, shfaqet pranë personit të zemrës

- Advertisement -

Modelja e njohur Adrola Dushi pak orë me parë ka publikuar disa foto me të bukura se kurrë.

Ajo shfaqet e lumtur me djalin e saj në krahë, Troin.

Adrola dhe Troi të veshur në ngjyrë të zezë janë shfaqur mjaftë elegantë.

Bukuroshja ka treguar në disa dalje televizive së është shumë e lidhur me djalin e saj, gjatë gjithë kohës është pranë tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit