33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Adrola Dushi, “një bukuri hyjnore”

- Advertisement -

Modelja shqiptare, Adrola Dushi nuk është çudi nëse ajo na mahnitë me bukurinë e saj.

Kjo pasi nuk është e rrallë që ajo na merr mendjen me fotot e saj.

E kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Gjykojeni vetë!

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe bizhuteri

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe bizhuteri

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit