21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Adriana Matoshi rikthehet në super formë, pak javë pas operacionit

- Advertisement -

Deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi duket se tashmë i është rikthyer 100% normalitetit.

Pas operacionit me sukses që bëri në tru, ajo është në formën e saj më të mirë. Madje, edhe shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here momente të ndryshme.

Së fundmi, Adriana ka publikuar disa foto të reja, në të cilat shfaqet e veshur me një kostum të zi dhe plot stil. Aktorja nuk ka nguruar të kombinojë edhe aksesorët siç është kapelja e zezë dhe varëse rreth qafës.

Kujtojmë që pas nëntë vitesh Adrianës iu rikthyer tumori dhe se iu desh t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje shumë kritike.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit