25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Adri dhe Iliriana na prezantojnë me shtëpinë e tyre

- Advertisement -

Adri ka publikuar disa pamje nga shtëpia e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ngjyrat që mbizotërojnë te shtëpia tyre janë kryesisht e bardha dhe ajo kafeje, duket se çifti janë kujdesur në çdo detaj që shtëpia e tyre të ketë pamje të bukur.

Shikojeni pamjet për më shumë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit