33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Abdixhiku për takimin e Kurtit me PDK-në: Besoj se kanë gjetur partnerin

- Advertisement -

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, beson se pas takimit të fundit mes kryetarit të PDK-së, Memli Krasniqi dhe kryeministrit Kurti, partia në pushtet tashmë ka “gjetur një partner”.

“Besoj që e gjetën një partner. Përgjigja e duhur ndaj ftesës së kryeministrit do të duhej të ishte ‘Kryeministër, merru me KiE-në”, tha ai ndër të tjera në “Pressing”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit