10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

ABBA me ofertë multimilionëshe për Las Vegas

- Advertisement -

Grupi legjendar, ABBA, pritet të nënshkruajë një marrëveshje multimilionëshe në Las Vegas.

Katër yjet nga Suedia raportohet se janë në bisedime me Resorts World për ta sjellë koncertin e tyre virtual, ABBA Voyage,  në Las Vegas pas suksesit të madh në Londër në vitet e fundit.

“ABBA ka qenë në bisedime të fshehta që një kohë për të arritur një marrëveshje në Vegas”, ka thënë një burim për Daily Star.

“Muzika e ABBA-së pëlqehet shumë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe avatarët e bëjnë koncertin  e tyre më shumë se vetëm një koncert, pasi që shkakton hata te audienca”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit