9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

A po vijnë Arbana e Luizi në “Big Brother VIP Kosova”? Kjo është e vërteta

- Advertisement -

Vetëm sa ka përfunduar “Big Brothrr VIP Kosova” dhe diskutimet për edicionin e ri kanë nisur menjëherë.

“BBVA 2” kishte vulën e suksesit dhe buja vazhdon edhe më tej.

Po flitet se edicioni i tretë i shout real do të prezantohet nga Arbana Osmani dhe se “Vëllai i Madh” do të jetë Luizi.

E vërteta është se ende ende nuk ka një kontratë zyrtare ne ekipin e përfolur dhe se të gjitha janë ende veç pretendime.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit