15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

A mund të merrte frymë Kim Kardashian në fustanin që zgjodhi për Met Gala?

- Advertisement -

A mund të merrte frymë Kim Kardashian me fustanin të cilin e zgjodhi për Met Gala?

43-vjeçarja iu përgjigj kësaj pyetjeje në një intervistë dhe gjithashtu la të kuptohet se çfarë i pëlqeu në vendimin e stilit dramatik.

Në një artikull për Vogue, Kim u pyet se si ishte të marrësh frymë në korse, ndërsa ajo ishte duke u futur në të. “Është një formë arti, por e kuptova”, tha ajo.

Më vonë në intervistë, ajo shpjegoi se korseja e saj ishte një pjesë thelbësore e veshjes.

“Ky korse thjesht qëndroi gjatë gjithë kohës”, tha ajo për situatën imagjinare. “Sepse e bëri gjoksin tim të dukej mirë dhe belin tim”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit