28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

A do të ketë ribashkim me Ledri Vulën? Përgjigja e Sara Hoxhës i tregon të gjitha

- Advertisement -

Fituesja e DWTS Sara Hoxha prej kohësh është thënë se u nda nga partneri i saj, Ledri Vula.

Dyshja akoma nuk kanë bërë një deklaratë zyrtare, ndonëse në bazë të disa shkrimeve ka lënë të nënkuptohet për një krisje.

E ftuar së fundmi në një program televiziv, ajo është pyetur për rikthimin – edhe pse nuk kishte një emër specifik.

“Çfarë mendon ti për rikthimet?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga prezantuesja Bora Zemani.

“Të shkojë si të shkojë, unë jam shumë okej”, u shpreh ajo.

Sara dhe Ledri theksojmë që kanë bashkë një vajzë të quajtur, Poem Blu.

Aktualisht, secili po vazhdon me punët dhe angazhimet e tyre në profesionet që kanë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit