21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

7 mënyrat chic se si t’i kombinosh xhinset këtë sezon

- Advertisement -

ëse ka diçka bazike sa herë flitet për modën, xhinset janë një formulë e padiskutueshme stili. Janë ato të parat që merrni nga dollapi sa herë mendoni se nuk keni asgjë tjetër për të veshur, kur doni të dilni për një gotë në darkë apo të takoni miqtë në një bar.

Një këmishë e bardhë, këpucë të sheshta apo një çantë e madhe lëkure, shtatë mënyrat IN të veshjes së xhinseve për t’u dukur sa më chic janë këtu!

Xhaketë + këpucë të sheshta

Këmishë e bardhë dhe shapka

Triko + çizme deri te kyçi

Çorape + loafers

T shirt + këpucë të sheshta

Bluze sportive dhe këpucë me takë

Këmishë dhe sandale të zeza

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit