0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

7 kombinime që mund t’i vishni në zyrë dhe kudo tjetër

E kuptueshme që moti i ftohtë kërkon veshje më të ngrohta, mbi të gjitha praktike. Por, nëse ju punoni në një ambient ku ekuilibri mes stilit dhe profesionalizmit është një rregull i pashkruar, atëherë çështja ndërlikohet disi.

Me fjalë të tjera, ju nuk mund të merrni rastësisht diçka nga dollapi dhe thjesht ta vishni për të krijuar një stil rastësor. Elementët që i duhen çdo gruaje që nuk do të duket shumë formale në pamjen e saj, por njëherësh të ketë edhe një stil të përshtatshëm për zyrën dhe ambientin e punës, atëherë ka disa detaje që duhet t’i keni parasysh.
Nëse jeni para dollapit pa asnjë ide se çfarë të vishni nesër në punë, atëherë hidhini një këtyre shtatë kombinimeve që vlejnë për të gjitha ju goca që doni stilin, por që të njëjtin kombinim mund ta shfrytëzoni edhe në ambiente të tjera, përtej zyrës.

#1 Rregulli i tri shtresave ( pantallona, bluzë dhe xhaketë)

#2 Kostum + çizme të gjata

#3 Fustan i gjatë kashmiri dhe xhaketë sportive

#4 Xhaketë lëkure

#5 Nuancë metalike

#6 Kombinim oversize

#7 Stil minimalist me tone të errëta

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit