0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar pantallonat e gjera

Kur vjen puna te stili i përditshëm, të gjithë i kthejmë sytë nga vajzat franceze, të cilat duken yje pa u munduar shumë. Një prej kombinimeve që ta zë syri shpesh nëpër rrugët e Francës janë pantallonat e gjera me pulovra dhe xhaketa dhe për këtë, vajzat franceze kanë 6 rregulla, të cilat bën mirë t’i fiksosh.

Pantallonat e gjera s’janë vetëm për veshje klasike

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @TAMARAMORY

Mos i ruaj në dollap për momentin e “përshtatshëm”. Momenti për të cilin po mendon, ndodh çdo ditë.

Kombinimi bardhë e zi është gjithnjë në modë

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @SYLVIEMUS_

Një kombinim që s’të lë kurrë në baltë

E gjithë veshja mund të jetë oversize

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @BASICSTOUCH

Po, që nga pantallonat, pulovra dhe deri te palltoja, gjithçka mund të jetë oversize dhe ti të dukesh nam.

Kombinoji me një triko të shkurtër

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @VIKILEFEVRE

Na beso! Do dukesh sikur ke dalë nga pasarelat.

Zëvendësojnë xhinset

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @LENAFARL

Kombinoji në mënyrë casual, apo pak më chic për në darkë.

Luaj me ngjyrat

6 rregullat që ndjekin vajzat franceze për të kombinuar

PHOTO: @JULIESFI

Eksperimento me tonet dhe merr pafund komplimente.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit