16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

59-vjeçarja Monica Bellucci lë me gojë hapur me pozat e fundit

- Advertisement -

Ashtu si në intervistat e tjera që ka dhënë, edhe në këtë, aktorja këmbënguli se suksesi i saj nuk është për shkak të bukurisë së saj.

“Jam 59 vjeçe dhe vazhdoj të punoj, ndaj nuk mendoj se bëhet fjalë vetëm për bukurinë. Kurioziteti fillestar zhvlerësohet nëse nuk ka asgjë tjetër pas tij”, u shpreh ajo.

Për gjendjen e saj fizike Bellucci u shpreh: Nuk jam e fiksuar. Unë kam qenë gjithmonë një grua me kurba, asnjëherë shumë e hollë, kjo është natyra ime. Dhe unë dua të plakem në paqe. Kur je 50 ose 60 vjeç, nuk ke të njëjtat nevoja si kur je 20.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit