9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

5-vjeçarja befason me imitimin që i bën Sabri Fejzullahut dhe Dafina Zeqirit

- Advertisement -

Ani pse e vogël në moshë, Jara Jashari nga Ferizaj ka filluar ta shfaq talentin e saj përmes imitimeve të ndryshme të këngëtarëve. Kështu, edhe gjatë festave të fundvitit kur bën dekorimin e pemës ajo këndon e reciton.

Ajo di të imitojë shumë artistë, mirëpo të preferuarit e saj janë Dafina Zeqiri dhe Sabri Fejzullahu.

Imitimet e saj mund t’i shikoni në videon më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit