21.9 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

​Policia e Kosovës ndërpret festimin e Vitit të Ri në sheshet e Prishtinës

- Advertisement -

Dhjetëra zyrtarë të Policisë së Kosovës tanimë janë në shesh ku kanë ndalur muzikën dhe kanë nisur shpërndarjen e qytetarëve.

E gjithë kjo pas rrezikut nga pandemia, si dhe në zbatim të masave anti-Covid, sipas së cilave në ora 24:00, ndalohet lëvizja e qytetarëve përveç atyre që janë raste emergjente dhe të lejuar në bazë të vendimit të Qeverisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit