7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

Zëdhënsja e PSD-së: S’mund të thuash marrëveshja është e keqe, por Kurti nuk ka faj

Zëdhënësja e Partisë Socialdemokrate, Natyra Kuçi ka thënë se kryeministri Albin Kurti po e çon Kosovën drejt një autonomie për serbët. Ajo ka thënë se...

Zjarr në një qendër imigrantësh në Meksikë, vdesin 40 persona

Një zjarr shpërtheu në një qendër paraburgimi për imigrantët në Meksikë, duke shkaktuar vdekjen e paktën 40 personave. Zjarri u shkaktua pasi imigrantët në...

Zhegrova: Të jemi më të vëmendshëm në ndeshjet e ardhshme

Edon Zhegrova, i cili edhe e ka shënuar golin e vetëm për Kosovën në ndeshjen me Andorrën e cila ka përfunduar me barazim, ka...

Musa: Krimet që u janë veshur UÇK-së kanë qenë të pamundshme

Në Gjykatën Ndërkombëtare në Hagë, ku po zhvillohet procesi gjyqësor kundrejt Pjetër Shalës, ish ushtar i UÇK-së, pas pak ditësh do të nisë procesi...

A po e mendon dorëheqjen? Përgjigjet Giresse

Kosova zhgënjeu duke barazuar 1:1 me Andorrën në stadiumin “Fadil Vokrri” në ndeshjen e dytë kualifikuese për Euro 2024. Pas ndeshjes, trajneri i Kosovës, Alain...

‘Bordi i VV-së’ në KEK mbylli “Kosova Thëngjillin”, detyron kompanitë të importojnë nga Serbia me çmim të trefishuar

Kompania “Kosova Thëngjill”, është kompani aksionare e cila merret më shit-blerjen e thëngjillit, në Kosovë dhe jashtë saj. Por që nga korriku i vitit...

Sa ujë duhet t’i pini nga iftari deri në syfyr?

Para së gjithash, është e rëndësishme të pihet sasi e mjaftueshme e ujit midis Iftarit dhe kohës së gjumit për të shmangur dehidrimin-synoni të...

Ushqimi që duhet të shmangni gjatë muajit Ramazan

Një nga gabimet më të zakonshme është të hani snacks pas iftarit në mënyrë që të shtypni oreksin tuaj dhe pastaj të flini, duke...

Stay Connected

0FansaPëlqeje
3,754NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -spot_img

Latest Articles