Sport

Sport

Xhaka, Shaqiri e Jashari kërkojnë fitore kundër Brazilit për kualifikim, formacionet zyrtare

Në orën 17:00 do të startojë ndeshja mjaft interesante mes Brazilit dhe Zvicrës.   Brazili do të futet në fushë me të gjitha “artilerinë” e tij, por Neymar nuk do të jetë aty prej dëmtimit që pësoi. Zvicra do të jetë në fushë pa Shaqirin, ku anësori me origjinë nga...
1 2 3 4 1,684
Faqja 2 prej 1684