22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

​Një këmbësor goditet nga vetura në Prishtinë

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Dëshmorët e Marevcit” në Prishtinë. Njëra nga veturat ka goditur edhe një këmbësor, duke i shkaktuar lëndime trupore.


Këmbësori është dërguar për trajtim mjekësor. Kështu ka bërë të ditur për KosovaPress, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 13:20, në rrugën ‘Dëshmorët e Marevcit’ në Prishtinë, ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy automjet në lëvizje dhe një këmbësor. Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që me rastin po merret njësiti i trafikut”, tregoi Ahmeti.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit