Sport

Zidane: Ky është Reali, nuk dorëzohet kurrë

Real Madrid i ka shpëtuar humbjes në “Mestalla” në minutën e 95-të të takimit falë Karim Benzema, duke barazuar rezultatin kundër Valencias për të marrë një pikë të artë tre ditë para “El Clasicos”

Pas ndeshjes, trajneri i Realit, Zinedin Zidane, ka thënë se klubi i tij nuk dorëzohet kurrë


“Ky është Real Madridi, nuk dorëzohet kurrë, vazhduam të luftojmë për të nxjerr diçka në këtë ndeshje dhe në fund ia dolëm”, ka thënë Zidane.