Lajmest-slider

Zemaj, LV-së: Nuk trembet arusha me shoshë

Deputeti i Lodhjes Demokratike e Kosovës (LDK), Armend Zemaj, ka ironizuar me publikim e sonadazheve të reja nga Lëvizja Vetëvendosje dhe për kërcënimet e zyrtarëve të kësaj lëvizje me zgjedhje të reja.

Zemaj në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se nuk mund ta frikësojnë LDK-në.

“Nuk trembet arusha me shoshë’… 30-të vite baboo”, ka shkruar Zemaj.

Vetëvendosje dhe LDK-ja janë duke negociuar që nga 6 tetori për arritjen e koalicionit qeverisës.