Rozë

Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin (Video)

Më në fund Young Zerka pranon gjithçka.

Ka muaj që flitet se Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në një lidhje dashurie, por çifti kishin refuzuar të pranojnë lidhjen e tyre publikisht.

Por tani në një intervistë me ‘Prive’ është Young Zerka ai që më në fund i ka dhënë fund dilemës se a janë apo jo në lidhje me këngëtaren nga Shqipëria.

Gjatë bisedës me gazetarin ai thotë “Ah po e përmenda edhe Ronelën, e përmenda shpirtin binjak”.