Rozë

Wanda Nara: S’bëj seks me Mauron para ndeshjeve

Sa herë ajo flet, përbën lajm. Në një intervistë për mediet italiane, Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardin, thumboi sërish Interin:

“Nuk e di kush ishte ai që ia vuri syrin Mauros, por rezultoi diçka që u leverdisi të gjithëve. Ai shkoi në një skuadër më të mirë dhe më të rëndësishme.”

Por nuk mund të mungonte kjo “perlë” e modeles argjentinase.

“Mauro është pofesionist, nuk bën kurrë seks para ndeshjeve.”