Rozë

Vildania ngreh jelekët, ia tregon gjoksin kamerës (Foto)

Vildane Zeneli ka ditur të jetë shumë provokative sonte.

Bukuroshja kosovare ka pozuar dy video gjatë një fotosesioni në bikine, derisa ajo edhe njëherë është shfaqur tepër provokative.

Derisa ajo është duke bërë foto në bikine të bardha në një moment ngreh jelekët dhe ofron kamerën afër gjoksave të saj seksi.

Kjo nuk është hera e parë që fotomodelja kosovare bënë këso lloj fotografish.

Edhe më parë Vildania ka ditur të jetë tepër provokative para kamerës, sidomos gjatë seteve të fotografive në të brendshme.