Rozë

Vajza e Alan Shearer çudit rrjetet sociale me fotot e saj

Vajza e Alan Shearer, Hollie (25) ka bërë një paraqitje super provokative me foto seksi në rrjetet sociale.

Hollie ka postuar disa foto duke treguar asetet e saj këtë të martë.

Këngëtarja ka shfaqur gjoksin e saj dhe të pasmet, teksa ka pasur të veshur xhinse.

Bukuroshja nuk ka pasur të veshur mbi pothuajse asgjë dhe kjo ka bërë që profili i saj në Instagram të shpërthejë më komente. /GE/