Kult

‘U largove’ nga Blerona Bytyqi, vjen me plot ritëm

Blerona Bytyqi, para disa javësh ka sjell këngën “U largove”.

Kënga ka arritur mijëra klikime dhe shumë komente pozitive.

Një këngë plot ritëm dhe me një interpretim të jashtzakonshëm të këngëtares.

Kënga është përgatitur nga Red Media.

Kënga gjindet në linkun më poshtë: