Lajme

Tirana goditet nga tërmeti

Një tërmet me magnitudë 4.74 të shkallës rihter, ka goditur pak minuta më parë Tiranën.

Nuk dihet ende se a ka pasur pasoja.

Kujtojmë së Shqipëria u godit nga një tërmet i madh me 26 nëntor, ku për pasojë humbën jetën 51 persona, u lënduan shumë të tjerë dhe qindra shtëpi u shkatërruan.