Tifozja e Brazilit pozon gjysmë e zhveshur dhe e mbështjell me flamur (Foto)

Teksa Kupa e Botës në Katar po vazhdon dinamiken me ndeshjet e përditshme mes kombëtareve, janë fansat joshëse të ekipeve që po marrin gjithashtu vëmendje të madhe.

Në mesin e tyre edhe modelja braziliane, Lais Ribeiro e cila ka treguar mbështetjen për ekipin e saj kombëtar në Botëror.

Ajo pozoi në një plazh e mbështjellë me standardin jeshil, të verdhë dhe blu, ndërsa bashkatdhetarët e saj përgatiten të luajnë me Kamerun.

32-vjeçarja dukej në tejet atraktive në imazhin ku shihet e zhveshur në pjesën e sipërme ndërsa mbulonte gjoksin me duar.