Lajmest-slider

Thaçi: Prishtina, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi mëngjesin e sotëm ka publikuar një video me pamje të ndryshme të Prishtinës.

“Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH”, ka shkruar Thaçi, përcjell Scanner.

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Geplaatst door Hashim Thaçi op Woensdag 16 september 2020