-0.3 C
Pristina
Friday, January 27, 2023
Home st-slider

st-slider

kjo kategori eshte per artikujt ne slider

DOKUMENT: Ky është plani 10 pikësh i BE’së që 5 emisarët...

0
Pesë diplomatët e BE’së, Miroslav Lajçak, Emmanuel Bonne, Jens Plettner, Francesco Talo, dhe ai i SHBA’së, Gabriel Esocbar, të premten e shkuar gjatë qëndrimit...

Kurti: Vuçiq shkeli marrëveshjen, dërgoi letra kundër anëtarësimit të Kosovës në...

0
Kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka shkelur edhe marrëveshjen e vitit 2013 për Asociacionin e komunave serbe, pasi...

Kurti në Forumin Ekonomik Kosovë – Kroaci: Kosova paraqet mundësi të...

0
Organizuar nën përkujdesjen e Kryeministrit të Republikës së Kosovës, në Prishtinë u mbajt Forumi Ekonomik Kosovë – Kroaci, forumi i parë ekonomik i organizuar...

Aktivistët e PDK-së mbulojnë me dinarë të Serbisë ambasadorin Martin Berishaj...

0
Aktivistët e Rinisë Demokratike të Kosovës kanë mbuluar me dinarë të printuar të Serbisë ambasadorin e Kosovës në Kroaci Martin Berishaj, në shenjë proteste...

Gazetarët deshën ta pyesin për darkën me Lajçakun, Kurti: Nuk është...

0
Gazetarët kanë pasur rastin ta pyesin kryeministrin Kurti sot për zhvillimet e fundit. Por, ai është ankuar se po ia zënë rrugën. Kryeministri Albin Kurti...

Kush do të shkojë në Lutjet e Mëngjesit?

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ish kryeministrat, Avdullah Hoti, Ramush Haradinaj dhe nënkryetarja e Kuvendit, Saranda Bogujevci janë disa nga politikanët...

“Demokracija” e Lubljanës: “A shkoi Fajon në Prishtinë për të mbuluar...

0
Gazeta sllovene “Demokracija.si” ka publikuar sot edhe një shkrim që ndërlidhet me kryeministrin slloven, Robert Golob, paratë e GEN-it, transferet e mëdha të parave që dyshohet...

Gjykata e Apelit anulon vendimin e Themelores për hedhjen e aktakuzës...

0
Gjykata e Apelit njofton se ka aprovuar si të bazuara ankesat e Prokurorisë Themelore në Prishtinë – Departamenti për të Mitur, për hedhjen e...

‘N’shpinë temen po dojnë me bo emën’: Martin Berishaj flet si...

0
Megjithëse i paqartë në të folurën e tij, ambasadori Martin Berishaj ka thënë se mediat po bëjnë spekulime ndaj tij. Ai i tha Periskopit se...

Dorëheqjet në shëndetësi/ Haxhiu: Dr.Pranvera “viktima” e radhës e klaneve dhe...

0
Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka komentuar dorëheqjen e U.D. të ShSKUK, Pranvera Zejnullahu, shkruan Scanner. Në një postim në Facebook, Haxhiu thotë se Dr.Pranvera...
FansLike
FollowersFollow