Lajmest-slider

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri

Një lëkundje tërmeti është ndjerë pak pas mesnatës së sotme në Shqipëri, konkretisht në orën 00:14.

Të dhënat e para flasin për një tërmet me magnitudë 4.8 të shkallës Rihter dhe me epiqendër në fshatin Shetaj të Durrësit.