Sport

Ronaldo paraqitet edhe njëherë para fillimit të ndeshjes Juventus-Barcelona

Kur kanë mbetur edhe rreth dy orë deri tek fillimi i ndeshjes kryesore të kësaj nate në Ligën e Kampionëve ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës, është Cristiano Ronaldo ai i cili po e ndez atmosferën paera kohe.

Ylli portugez ka postuar një video nga e cila shihet duke u stërvitur dhe provon t’i motivojë bashkëlojtarët para se të zbresin në fushë.

“Hajde djema, të gjithë së bashku deri në fund.”, ka shkruar Ronaldo në videon e publikuar në profilin e tij.

Kujtojmë që Ronaldo nuk do të luaj sonte për shkak se ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

https://www.facebook.com/Cristiano/videos/5159462834079878/