Rozë

Rita Ora pranon dhuratën e parë për Krishtlindje (Foto)

Rita Ora ka treguar dhuratën që ka pranuar për Krishtlindje.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën tregoi dhuratën që e mori, shkruan lajmi.net

Këngëtarja qysh tani ka pranuar një dhuratë për Krishtlindje, e që ishte një zingjir nga marka e njohur “Cartier”.

Ndryshe, Rita Ora është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore dhe është shumë aktive edhe me koncerte.