Rozë

Rita Ora me pushime dimri në plazh, mahnit me bikinit (Foto)

Rita Ora ka marrë pushimet e Krishtlindjeve dhe ka vendosur t’i bëjë në plazhet e Santa Barbaras me familjen e saj.

29-vjeçarja nga Kosova bëri të kthehen koka kur u shfaq në plazh me bikini.

Ajo u pa në plazh me mamanë, 55-vjeçaren Vera; babain Besnik dhe vëllain 22-vjeçar, Don,  në këtë udhëtim luksi.