Rozë

Rina feston me një set të “nxehtë” fotografish

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj është shfaqur me një set të nxehtë fotografik sonte

Reperja ka postuar disa foto nga kënga e saj e fundit “Addiction”, e cila sot ka arritur në kuotën e tre milionëve.

Kështu ajo ka festuar këtë shifër.

Rina, përndryshe ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja, derisa një të tillë ajo e ka shpalosur tashmë në disa fotosesione dhe me gjasë ajo do të quhet “Venom”.