Rozë

Rihanna nxit spekulime se mund të jetë pjesë e filmit “Black panther 2”

Duket se serisë së dytë të filmit “Black Panther” do t’i shtohet edhe një personazh mjaft i popullarizuar.

Është ajo artistja e njohur, Rihanna, e cila së fundmi ka nxitur spekulime se ka pranuar rol në film, shkruan Daily Mail.

32-vjeçarja është bërë pjesë e aludimeve, pasi në një kërkim në ‘Google’, emri i saj rezulton në grupin e aktorëve.

Njëri prej komentuesve në rrjetin social Twitter shkroi: “Nuk e kam parë kurrë Rihannna duke aktruar. Si e kaloi audicionin për filmin Black Panther 2?”.

Në mesin e shumë komenteve, thuhej se ndoshta ajo do të jetë pjese e vetëm ndonjë kënge në film.

Sidoqoftë kësaj, krah Rihannas është parë edhe emri i Michael B Jordan, Winston Duke dhe jo vetëm.