Lajme

Raci: Kurti dhe Vuçiq të enjten vazhdojnë dialogun në Bruksel

Analisti politik, Gazmir Raci, ka paralajmëruar se të enjten në Bruksel pritet të zhvillohet takimi i radhës mes delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë.

Raci në Facebook ka shkruar se kryeministri i Kosovës dhe presidenti i Serbisë, do vazhdojnë dialogun, aty ku e lanë dje.