Rozë

Poston foton me vjehrrën, bashkëshorti i Almedës i thotë diçka në shqip

Bashkëshorti i Almeda Abazit, ka zbuluar së fundmi se ka një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe kunatën e tij.

Aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, ka publikuar në “Instastory” një foto me vjehrrën të realizuar nga dasma e motrës së Almedës, Ilda. Ndërkohë ajo çfarë i ka surprizuar të gjithë është se ai ka shkruar dy fjalë të ëmbla për të, e madje në shqip.

Poston foton me vjehrrën, bashkëshorti i Almedës i thotë

“Zemra ime, vjehrra ime”, shkruan Tolgahan duke e shoqëruar postimin me emojin e një trëndafili teksa shfaqet duke pozuar me vjehrrën krah për krah.

E sigurisht që nuk ka munguar as komenti i bukuroshes shqiptare, e cila e lumtur për marrëdhënien e tyre kaq të mirë u ka dërguar dy zemra.

Poston foton me vjehrrën, bashkëshorti i Almedës i thotë
Poston foton me vjehrrën, bashkëshorti i Almedës i thotë
Poston foton me vjehrrën, bashkëshorti i Almedës i thotë