Lajme

Policia e Kosovës bëhet me vetura të reja (Foto)

Policia e Kosovës të mërkurën është shfaqur në terën me vetura të reja reja.

Në rrugët e Prishtinës, policët janë parë duke vozitur vetura të reja të tipit “Toyota Corola”, me fuqi motorike 1.8 benzin/rrymë dhe 122 kuajfuqi.

Nuk dihet numri i tyre saktë i këtyre veturave që tani e tutje do të jenë në dispozicion të policisë. /ER/