Sport

Përfundon takimi mes Laportës dhe Koeman, çfarë ndodhi?

Joan Laporta dhe Ronald Koeman kanë drekuar së bashku të enjten në Barcelonë.

Spekulimet janë nga më të ndryshmet se Koeman do të shkarkohet pasi Barcelona e lëshoi titullin e La Ligës nga duart, që tani është në duar të Atletico Madrid.

Pas takimit, Laporta ka folur dhe ka thënë shkurt: “Ishte diçka e mirë. Një takim normal mes presidentit dhe trajnerit”, tha ai për El Chiringuito.