Lajme

PDK nesër mban konferencë për medie

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka bërë me dije se nesër (e enjte) do të mbajë konferencë për medie, por nuk ka treguar arsyet dhe kush do të paraqitet në këtë konferencë.

“Partia Demokratike e Kosovës, nesër (e enjte) në ora 13:00 mban konferencë për media, në zyrat e Selisë Qendrore”, ka njoftuar PDK.