Rozë

Partnerja e Ronaldos ‘shkrin’ borën (Foto)

Në komentet e fotove të saj më të fundit, ndjekësit e kanë konsideruar partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, si “mbretëreshën” e dëborës, por jo më kot.

Modelja 25-vjeçare ka mahnitur me postimet e fundit, ku shfaqet tepër seksi, megjithëse mes të të ftohtit.

Georgina ka qenë e shoqëruar nga familja, madje ka publikuar dhe video duke rrëshkitur në borë me të voglat e saj.