Rozë

Nuk e kemi ditur se Alketa e ka këtë gjoks kaq seksi (Foto)

Prezantuesja më aktive në skenën e festivaleve shqiptare, Alketa Vejsiu mbrëmë ka pasur edhe një paraqitje fabuloze në festivalin e 58-të të këngës në RTSH.

Bukuroshja e ekranit shqiptar, ishte edhe mbrëmë e mahnitshme në maratonën e gjatë të prezantimit të këngëtarëve në festivalin e 58 të këngës në RTSH.

E edhe kësaj here përpos prezantimit, Alketa është përkujdesur që të tregojë anën e saj seksi, duke vënë në pah format e saj.

Ajo ka treguar gjoksin e saj në fustanin e saj të kuq, kurse vijat e trupit janë theksuar në një fustan të bardh.

Kujtojmë se mbrëmë kanë defiluar në skenë disa nga emrat më të mirë të këtij festivali, përfshirë Elvana Gjatën, Era Rusin dhe Albërie Hadërgjonaj por edhe të tjerë. /GE/