Rozë

Nora Istrefi shfaqet seksi dhe më shumë stil (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi, e ka marrë të gjithë vëmendjen në Instagram.

Ajo në disa foto duket tejet joshëse e veshur në të zezë në një ambient përplot drita në prag të festave të fundvitit.

Kaq seksi dhe me stil ajo kishte zgjedhur të vishet natën e kaluar teksa ka performuar para publikut në një mbrëmje muzikore.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi 💋

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on