Video/Foto

Momente paniku/ Tornado vjen vrullshëm në mes të një ndeshjeje futbolli, shikoni ç’ndodh me lojtarët

Pamje të frikshme janë regjistruar gjatë një ndeshjeje futbolli në Bolivi.

Dy ekipe moshash, ishin duke u ndeshur me njëra-tjetrën, kur një tornado e vrullshme mbërriti në mes të fushës.

Në videot e shpërndara në rrjete sociale, shihet se sfida ndërpritet për disa çaste dhe tornado përshkon të gjithë fushën e blertë.

Ndiqni videon e mëposhtme:

https://www.youtube.com/embed/55MiKEgM9R4